1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami
Ola Olka

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4162

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-11-06, 08:03   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami
Altanka bardzo mi przykro, wyrazy współczucia dla rodziny ::rose:: ::rose::
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami
Ola Olka

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4162

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-10-02, 07:56   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami
Altanka bardzo ci współczuję z powodu koleżanki. To ciężka sytuacja. Tak jak pisałam nie widzieliśmy wyników ale z twoich wpisów wynika że choroba postępuje i coraz bardziej osłabia organizm. Czy koleżanka jest pod opieką hospicjum domowego?
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami
Ola Olka

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4162

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-10-01, 08:26   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami
Altanka napisał/a:
Dla mnie jest to niepojęte, lepiej odpuścić?
Nie. Nie lepiej. Trzeba walczyć dopóki jest szansa. Ale jest moment kiedy lekarze nie widzą już szans na wyleczenie i wtedy niewiele się już uzyska. Zostaje leczenie objawowe jak już pisałam.
Altanka napisał/a:
Zmiana lekarza i ośrodka pomoże?
Tak. Może pomóc choć gwarancji nie ma. Są ośrodki które podejmują się leczenia mocno zaawansowanych nowotworów. Nie mam tu rozeznania ale może ktoś bardziej doświadczony coś tiu napisze.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami
Ola Olka

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4162

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-09-30, 07:48   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami
Altanka witaj na forum. Bardzo nam przykro z powodu choroby twojej kołeżanki a szczególnie z faktu że jest to tak młoda choroba.
Bez wyników możemy się sugerować tylko tym co opisałaś a tu wygląda że stan zaawansowania choroby jest bardzo wysoki.
Altanka napisał/a:
Obecnie nie leczą jej niczym. Sama na własną rękę kupuje jakieś wzmacniające suplementy.
Altanka napisał/a:
Czy lekarz w takim stadium choroby może nie zgodzic się na wypisanie recepty?
Wnioskuję że koleżanka jest leczona tylko paliatywnie czyli objawowo. Jeżeli tak jest to w wynikach powinno gdzieś stać że leczenie radykalne zostało zakończone. W takim wypadku może być że lekarz nie wypisze każdego środka. Jeżeli chodzi o środek Lonsurf to nie wiem czy on już jest refundowany - poczytaj tu: https://www.rp.pl/Zdrowie...si-od-raka.html
Altanka napisał/a:
Znacie może jakieś badania kliniczne dla chorych?
Badania kliniczne - popatrz tu: https://www.clinicaltrials.gov/
Czy koleżanka ma jakieś wsparcie, ktoś się nią opiekuje?
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group